11 Eylül 2013 Çarşamba

miniğimin ismi :)

Miniğimin ismine sonunda karar verdik:)Daha önce bahsetmiştim bebeğimiz erkek olduğu için ismine ben
karar vericektim.Sağolsun kocacım hiç yardımcı olmadı bana:)Hatta bulduğum her isme bir şeyler söyledi.Artık her gören bebeğimizin ismini soruyordu.Ben isim seceneklerini eleyerek ikiye indirmeyi başardım.''Doruk ve Batu'' uzunca süre hangisi olsun diye düşündüm,bir türlü karar veremeyince aldım kocişi karşıma Doruk mu Batu mu? cevap ver dedim:)Cevap Batu:)Anlamı ;üstün gelen,galip,gücü yeten,kuvvetli.
Batu ailemizcede beğenildi,bende çook seviyorum kuzucuğumun ismini.
İsim netleşince hemen bilekliğimi sipariş ettim,doğum günümde elime ulaştı.Çok şirin değil mi?
İlk adım bileklik olarak geçiyor,gören herkes çok sevdi.En sevdiğim bilekliğim oldu bile:)
Karşınızda Baby Shower davetiyemiz:)Bitanecik arkadaşım Tuğçe ile konsepte karar verdik.Oda grafik tasarımcı kuzeni ile düzenlemeleri yaptı.Bugün basımını yaptıracaklar,ben dayanamayıp gelecek konuklarımıza mail attım bile.Detayları fırsat buldukça paylaşacağım.Kuzucum ve benden sevgiler...

10 Eylül 2013 Salı

süper doğumgünü:)

Dün benim doğum günümdü:)Sadece doğum günüm demek yetmez hayatımın en güzel günüydü diyebilirim.Minik bebeğimle ilk doğum günümüzü kutladık.Sevgili kocacım bana süper bir doğum günü hazırlamış.Tüm gün beni arayıp sormamasına kızsamda, eve gittiğimde beni karşılayan sürpriz harikaydı.Kapıyı açtığımda renkli balonlar,süslemeler ve minik minik kağıtlara yazılmış notlar karşıladı beni.İşten erken çıkıp neler neler yapmış benim kocacım:)Hiç bir ayrıntıyı unutmamış,miniğimizin adınada notlar koymuş masamıza:)Uçan balonlar,bebek resimleri,kurabiyeler,pasta hepsine bayıldım.

Çok vakti olmadığı için yemeğimizi dışarıdan sipariş etmiş.Ama masayı şahane hazırlamış,hatta bu konuda beni geçmiş diyebilirim.


Notun sevimliliğine bakar mısınız?Bebeğimizin bole sarı olma ihtimali çok düşük:)


Uçan balonların her birine böyle sevimli notlar iliştirilmişti:)


Bu koca göbüşlüde benim:)En çok bu kurabiyeyi sevdim desemm...Kocacım bana çok güzel bir akşam yaşattı.O kadar şanslıyım ki...Binlerce şükür ediyorum,çekirdek ailemizle nice mutlu yıllar geçiririz inşallah:) 


Buda doğum günü pastam kuzucuğum doğum günümü kutluyor:)
Paylaşacağım çok sey var tek postta anlatmAyayım.Bu akşam sevgili arkadaşlarımla baby shower süslemelerini yapacağız:)Tatlı hazırlıklar içindeyim anlayacağınız.Miniğim ve benden kocaman Sevgiler....